Aktualności

Na tej stronie znajdziesz najnowsze wiadomości na temat Q-Service Truck Sp. z o.o.

Kierowca ciężarówki

Raport urzędowy: kierowcy ciężarówek najbardziej poszukiwanym zawodem w Polsce

Kierowca ciężarówki to najbardziej poszukiwany zawód w Polsce. Przynajmniej według raportu zleconego przez jeden z polskich urzędów…
Ford F-MAX

Nowy rok, nowe możliwości! Kup Forda F-MAX w wyjątkowo korzystnej ofercie leasingowej!

Nowy rok, nowe cele i ambitne plany. Każde wyzwanie wymaga solidnych partnerów, a jeśli chodzi o biznes, nie ma lepszego sojusznika w transporcie niż niezawodny F-MAX. Skorzystaj z atrakcyjnej oferty leasingowej i powiększ swoją flotę o niezwodny ciągnik siodłowy Forda.
Ford F-Max w Inter Cars

Kup Forda F-MAX w atrakcyjnej racie miesięcznej!

Szukasz ciągnika siodłowego gwarantującego maksymalne osiągi i oszczędności, a jednocześnie mocnego i wygodnego kompana na długie trasy? Chcesz, aby Twoja praca stała się jeszcze bardziej efektywna? Możemy spełnić Twoje potrzeby, dzięki wyjątkowej ofercie!

NextETRUCK – pionierski projekt Ford Trucks kształtujący przyszłość logistyki

Ford Trucks nieustannie dąży do bycia liderem w bezemisyjnych rozwiązaniach transportowych przyszłości. Dedykowany dział badawczo-rozwojowy firmy przyspiesza swoje prace, by zapewnić wydajniejsze i bardziej ekonomiczne rozwiązania dla sektora logistycznego. Dzieje się tak za sprawą nowej generacji elektrycznych ciężarówek w ramach projektu NextETRUCK.

Technologia wodorowa w ciągnikach siodłowych Ford Trucks

Firmy Ford Trucks i Quantron podpisały list intencyjny dotyczący możliwości rozwoju wspólnego projektu pojazdów wodorowych z technologią Quantron Inside.
© Q-Service Truck 2024 Wszelkie prawa zastrzeżone
Strategia podatkowa
Polityka cookies
RODO - FAQ
LinkedIn
Facebook